exercicios resolvidos soma dos termos de uma pg finita soma carisoprodol soma joint pain

hydroxychloroquine chloroquine plaquenil buy hydroxychloroquine toxicity erg

tramadol hcl 50mg how long does it stay in your system buy tramadol online no prescription overnight how to stop side effects of tramadol

can u mix suboxone and tramadol tramadol 50mg which is better for pain meloxicam or tramadol

can drink alcohol while zithromax zithromax generic zithromax treat chlamydia and gonorrhea

Co mají děti nejraději?

Už pátým rokem se živím jako učitelka na základní škole. Se svými svěřenci máme zvyk, že vždy na konci týdne, poslední den, poslední hodinu, děláme jednoduchý kvíz na jejich nejoblíbenější věci. Nejoblíbenější film, písnička nebo barva, nejlepší filmový hrdina či pohádková postava, nejchutnější jídlo a podobně. Otázky po pár týdnech opakujeme a je velice zajímavé, jak se dětské názory s odstupem času liší.

Nejlepší nápoj na světě

Jednou jsem se žáků zeptala na nejoblíbenější nápoj. A bohužel, podle očekávání se nejčastěji objevovala coca-cola a jí podobné, ať už bílé či žluté, odnože. Jeden žák však do sešitu napsal „červená limča s ovocem“. Říkala jsem, že to je jen další chemická limonáda plná sladidel, ale přeci jenom mi to nedalo a zeptala jsem se maminky zmíněného žáka na dalším aktivu, co tím chlapec myslel. A byla jsem překvapená. Maminka mi doporučila šťávu z černého bezu , domácí poctivou limonádu jen s minimem cukru a bez chemie. No, od té doby je to i můj nejoblíbenější nápoj.